اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی پیوسته - بهمن 1400

پیوند شنبه, ۲۵ دی ۱۴۰۰

بسمه تعالی

         با سلام و عرض تبريک به پذيرفته شدگان موسسه آموزش عالي رشديه به اطلاع مي رساند که به منظور حفظ سلامتي شما عزيزان در شرايط خاص ناشي از بيماري ويروس کرونا مراحل ثبت نام به صورت الکترونيکي انجام خواهد شد .

لذا شايسته است با تهيه مدارک لازم و آماده نمودن فايل تصاوير مدارک به شرح زير در روزهاي تعيين شده ( شنبه 25 تا سه‌شنبه 28 دی ماه 1400 ) از ساعت 08:00 الي 14 با استفاده از راهنماي ثبت نام موجود نسبت به ثبت نام اقدام نمائيد.

در صورت بروز اشکال و يا هرگونه سوال در خصوص ثبت نام غير حضوري با شماره 51051-041 داخلی 210 تماس حاصل نماييد .

* توجه : لازم است مدارک خواسته شده با توجه به توضيحات داده شده به صورت کامل و با کيفيت مناسب ( حداقل 200 کيلوبايت و حداکثر 500 کيلو بايت ) با فرمت JPG و خوانا الصاق گردد در غير اينصورت ثبت نام تاييد نخواهد شد .

لازم به يادآوري است ثبت نام غير حضوري بصورت مشروط بوده و در صورت عدم ارائه اصل مدارک تا 15 بهمن ماه 1400ثبت نام کان لم يکن تلقي مي گردد.

مدارک لازم :

1- عکس پذیرفته شده

2- تصويرشناسنامه ( تمامي صفحات )

3- تصويرکارت ملي ( پشت و رو )

4- تصويرمدرک موقت دیپلم ( تاریخ فراغت از تحصیل باید 1400/11/30 و یا قبل از آن باشد ) - توضیح : در صورتیکه متقاضی در تعدادی از دروس دوره دیپلم واحد مانده می باشد ( حداکثر در سه ماده درسی نهایی )  لازم است فرم معرفی نامه را به مهر و امضای مدرسه محل تحصیل و همچنین ناحیه آموزش و پرورش محل تحصیل رسانده و به دانشگاه ارائه نماید .

5- تصویر مدرک پیش دانشگاهی برای فارغ التحصیلان نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی ( تاریخ فراغت از تحصیل باید 1400/11/30 و یا قبل از آن باشد )

6- تصويرريزنمرات ( فارغ التحصیلی ) دوره دیپلم ( پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به سامانه https://emt.medu.ir و مشخص نمودن نظام آموزشی ، با انتخاب گزینه « سوابق فارغ التحصیلی » ، ارسال کارنامه فارغ التحصیلی و گواهی محل های تحصیل دوره دوم متوسطه خود را به دانشگاه رشدیه درخواست نمایند و پرینت رسید و کد رهگیری را الصاق نمایند )

7- تصویر مدرک کاردانی (برای داوطلبانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و در نظام سالی واحدی و یا ترمی واحدی تحصیل کرده اند )

8- تصوير صفحه اول دفترچه بيمه درماني

9- فرم اعلام آخرین وضعیت دانش آموزان  و یا لغو معافیت تحصیلی مقطع قبلی ( ویژه برادران )

10- کارت معافيت دائم يا کارت پايان خدمت ( در صورت دارا بودن )

11- رسید تاییدیه تحصیلی  - راهنمای درخواست تاییدیه تحصیلی ( از سایت https://emt.medu.ir )

12- مجوز موقت تحصيلي نظام وظيفه - راهنمای ثبت درخواست ( بصورت درخواست اینترنتی از پرتال خدمات الکترونیکی ناجا تا مرحله تایید اولیه شرایط مشمول به آدرس  https://sakha.epolice.ir

13- تصویر موافقت نامه رسمی از سازمان های دولتی و نظامی و یا مدیریت حوزه های علمیه برای پذیرفته شدگانی که در این سازمان ها اشتغال به کار و یا تحصیل دارند 

14- تصویر فرم انصراف قطعی ( پذیرفته شدگانی که دانشجوی دوره روزانه بوده اند )

15- فرم مشخصات دانشجو

16- فرم پرسشنامه دانشجویان

17- کارنامه سلامت روان - راهنمای  ثبت نام در سامانه سجاد و  راهنمای شرکت در طرح کارنامه سلامت روان ( از سایت https://portal.saorg.ir )

 

* توجه : فرم های خواسته شده را ابتدا دانلود و پرینت نموده و پس از تکمیل و ثبت اثر انگشت و امضاء مجددا اسکن و در سامانه ثبت نام بارگزاری نمایید .

* توجه2: پذیرفته شدگان پسری که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم نمی باشند لازم است پس از الصاق مدارک لازم ( فرم 4 ) در قسمت ثبت نام و ارائه درخواست اینترنتی معافیت تحصیلی در پرتال خدمات الکترونیک ناجا ( سامانه سخا ) ، پرینت تایید اولیه شرایط مشمول را نیز الصاق نمایند .

* توجه 3 : متقاضیانی که از طریق کافی نت ها درخواست خود را ارسال می نمایند توجه فرمایند که تمامی مراحل را از جمله پرداخت شهریه ، اخذ تاییدیه تحصیلی و شرکت در طرح کارنامه سلامت روان و درخواست معافیت تحصیلی به صورت اینترنتی انجام و پس از تکمیل مراحل نسبت به ارسال درخواست اقدام نمایند .

ورود به سامانه پذیرش دانشجویان جدید