سخنی با دانشجویان

چهارشنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

     

    دانشجویان عزیز، با سلام و آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان و خانواده های گرامیتان بدینوسیله مراتب تاسف خود و همکارانم را از وضعیت پیش آمده و انتشار ویروس کرونا اظهار نموده و برای جانباختگان این حادثه تاسف بار از خداوند متعال طلب مغفرت می نمایم.

دانشجویان گرامی

مطمئن هستیم که این وضعیت موقت بوده و با لطف و یاری خداوند متعال و تلاش های خستگی ناپذیر پزشکان، پرستاران و کادر درمانی زحمتکش و همت صبورانه همگانی سپری خواهد شد.

جهت جبران بخشی از آثار تعطیلی کلاس ها آموزشی در کوتاه مدت براساس پیشنهاد مدیران محترم گروه های آموزشی، کلاس های مجازی تعدادی از دروس به صورت کمک درسی در سایت دانشگاه  به آدرس  www.Roshdiyeh.ac.ir    بارگذاری شده است با این امید که شما دانشجویان عزیز بتوانید در فرصت های مناسب از آنها استفاده نمائید.

خاطر نشان می سازد در دراز مدت دانشگاه رشدیه بنا به تعهد و مسئولیتی که نسبت به دانشجویان خود دارد سعی خواهد کرد با ایجاد زیر ساخت ها و امکانات لازم و با همکاری استادان ارجمند کلاس های  خود را به صورت الکترونیکی و مطابق برنامه های آموزشی برگزار نماید.

در پایان ضمن آرزوی مجدد سلامتی و بهروزی شما عزیزان، امیدوارم که پس از تعطیلات عید همه شما را در کلاس های درس با سلامتی زیارت کنیم. انشاالله

 

                                                                                      دکتر مهدی صحت خواه         

                                                                                           رئیس موسسه